2021 BTC için kabus olacak!

FAA: Federal Havacılık İdaresi demektir. (Bu devlet dairesinin izni olmadan Amerika’da hiçbir şey uçamaz.)

Haberin İçeriği: https://www.washingtonpost.com/technology/2021/01/28/elon-musk-spacex-starship-faa/
‘İnsanlık Mars’a ulaşamayacak :( Federal Havacılık İdaresi regülasyonları yolumuza taş koyuyor.’ felan diyerek Musk, Federal Havacılık İdaresi’ni hedef gösteriyor.
Çünkü, FAA kararının bir gün öncesinde E.Musk yaramazlık yapıyor. Gamestop hisselerinde haddinden fazla açık pozisyon yakalayan Reddit üyesi çoluk çoçuğa arka çıkıyor. Küçük yatırımcı olan bu çocuklara mahalle abiliği yapıyor. (Tabi E.Musk gibi adamın çoluk çocukla işi ne? Aslında bu abiliği, düşmanı olan kodaman yatırım fonu yöneticilerinin karşısında yer almak için yapıyor.)

Ocak 27'de Elon Musk ‘gamestonk’ şımarıklığı yapıyor, 28'inde elitler, FAA aracılığıyla Elon Musk’a sopa gösterip projesinin yoluna taş koyuyor ardından hamle sırası Musk’a geliyor ve Ocak 29'da Elon Musk bu sefer profiline #bitcoin yazısı ekliyor..

Musk’ın bu paylaşım üzerine yaklaşık %20 değer prim yaparak 38k$’ın üzerine atsa da şu an 33K$ dolaylarında seyretmekte.
Mor çemberde Musk’un yarattığı hareket ve sonrasında pembe yuvarlaklarda satış yönünde gerçekleşen yani benim yorumuma göre mal çakma hacimleri görünmekte.

31.01.2021

Not: Bu yazı tamamen kendi araştırma, takip ve bilgi birikimimden oluşturulma özgün bir içeriktir. Sadece kişisel bir analizdir. Yatırım tavsiyesi içermez.
David Ricardo’nun gayrimeşru torunu aegeanocturnes

--

--

30 yaşında. Dijital pazarlama, ekonomi ve finans konularında uzman. Bilim,sanat,felsefe,grafik ve video montaj konularında ise meraklı. | aegeanocturne@pm.me

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store
aegeanocturne

30 yaşında. Dijital pazarlama, ekonomi ve finans konularında uzman. Bilim,sanat,felsefe,grafik ve video montaj konularında ise meraklı. | aegeanocturne@pm.me